חת מההכנות המרכזיות שיש לאישה לבצע לקראת אירוע חשוב אליו היא מוזמנת היא איפור הפנים.
כאשר מדובר באירועים יוצאי דופן ומשמעותיים, נשים רבות אף יעדיפו לפנות למאפרת מקצועית במקום להתאפר באופן עצמאי. מדוע איפור לקראת אירוע הוא חשוב כל כך? התשובה לפנייך.


שימוש באיפור לקראת אירוע
השימוש באיפור, שפירושו צביעת הפנים במטרה לשפר ולשדרג את המראה שלהם, נעשה משחר ההיסטוריה, על אף כי רבים קושרים את האיפור עם הקפיטליזם והתיעוש שהחלו במאה ה-19.

האיפור נועד לטשטש ולהסתיר פגמים בעור או חסרונות שקיימים בפנים, ובאותה נשימה להבליט ולהדגיש יתרונות שתורמים למראה של הפנים. נשים מבוגרות, למשל, ישתמשו במייק אפ כדי להסתיר קמטים, צעירות מתבגרות ייעזרו באיפור על מנת לטשטש מראה של פצעונים ואילו נשים שעובדות קשה מאוד ולא מוצאות מספיק זמן לישון יגייסו את נפלאות האיפור לקראת האירוע כדי להעלים את השקיות השחורות מתחת לעיניים. מעבר לכך, איפור לאירועים משפר את המראה של הפנים ומוציא מהם את המיטב מבחינה אסתטית. נשים מאופרות נראות יפות וחינניות יותר, ובכך טמונה התרומה הנוספת שיש לאיפור ביום יום בכלל ובאירועים בפרט. באירועים
מאפרת לחתונה
בהם אמורה המתאפרת לעמוד על במה או להיחשף לאור זרקורים, השימוש באיפור מאפשר להתאים את עור הפנים לסוג האור שעתיד להיות מופץ על פניה של המתאפרת.
איפור להרגשה טובה יותר

נשים רבות יעידו, כי האיפור תורם לתחושת הביטחון שלהן, מקל עליהן בסיטואציות חברתיות בהן הן אמורות לפתח קשרים ואינטראקציות וגורם להן להרגיש חיוניות ואמיתיות יותר.

לפרטים והזמנות

מלאי פרטים ואחזור אליך, או חייגי - מירי: 054-3032272

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all