מאפרת כלות עד הבית מאפרת מקצועית מירי פלום הינה מאפרת מקצועית במרכז, בוגרת הסטודיו לאיפור של עדה לזורגן, בעלת ניסיון רב באיפור מקצועי לכלות, אירועים, הפקות אופנה, ביוטי, פרסום, עיתונות, טלוויזיה וקולנוע.

ככלה לעתיד את בוודאי יודעת שלא על כל מאפרת מקצועית במרכז ניתן לסמוך ולא כל מאפרת מקצועית בתל אביב תוכל להפוך אותך למי שאת חולמת להיות ביום חתונתך, הכי יפה ומרשימה- בלתי נשכחת.
מתחתנת? מחפשת מאפרת כלות עד הבית? מירי כאן בשבילך, להעניק לך איפור לחיים וחוויה מושלמת.
רוצה גם את לדעת להתאפר בצורה שהכי מתאימה, נכונה ומחמיאה לך את אבל לא בדיוק מצליחה? מירי שמחה לחלוק ולהעביר את הידע המקצועי שלה בסדנאות אישיות וקבוצתיות וללמד אותך כיצד להפוך למאפרת האישית של עצמך במינימום מאמץ.

מאפרת מקצועית במרכז
מאפרת מקצועית במרכז הארץ -הניסיון מצביע על ההצלחה כאשר נשים מכל הגילאים מגיעות מהעיר ללא הפסקה למאפרת מאפרת כלותהמקצועית, לאיפור ערב לכבוד אירוע חגיגי או איפור כלה לחתונה , איפור הנעשה ע"י מאפרת מקצועית תמיד מבליט את היופי הטבעי שיש בכל אישה ומטשטש את הפגמים, שלצערינו, גם יש לכל אישה...
מאפרת עד הבית תדע לתת טיפ איפור ללקוחה, לבחור את הצבעים וטכניקות איפור שיחמיאו לתווי פניה ויתאימו לשמלתה... כי כשפונים לאשת מקצוע, אין מקום לפשרות!

 

לפרטים והזמנות

מלאי פרטים ואחזור אליך, או חייגי - מירי: 054-3032272

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all