על אף שחלקינו הגדול מתאפרות בכל יום לעבודה ומטפחות את עצמינו, נסכים פה אחד כי איפור כלות שונה בתכליתו מן האיפור "הרגיל". אז כדי שתגיעו מוכנות אל הפגישה המתוכננת עם המאפרת שלכן, הנה כמה טיפים חשובים מאת המאפרת מירי פלום.

 

  • סוג האיפור – בנות יקרות, אתן בהחלט מוזמנת לשאול את המאפרת בפגישת הניסיון באיזה מוצרים היא משתמשת כדי לאפר אתכן. ישנן חברות עממיות יותר וישנן חברות שהאיפור שלהן מקצועי ואיכותי. כמובן, שמאפרת מקצועית העוסקת באיפור כלות תבחר תמיד באפשרות השנייה של איפור מקצועי.
  • איפור עמיד – אם בסוג האיפור עסקינן, חשוב ביותר שהאיפור לכלות יחזיק מעמד לאורך זמן. בין אם אתן מתאפרות באופן אישי או בסלון כלות, אתן מתאפרות יחסית מוקדם ביום חתונתכן, מכיוון שלאחר מכן אתן יוצאות לצילומי הנוף ומאוחר יותר לטקס החופה ולאירוע. לכן, חשוב שהאיפור יהיה עמיד ותיראו זוהרות לאורך כל היום.
  • ייחודיות - כפי שציינו מעלה, איפור כלות הוא שונה מהאיפור שאנו משתמשות בו בשגרה. ביום החתונה שלכן יש להבדיל אתכן מהאורחות, ולכן על האיפור להיות מושקע, חי וזוהר. איפור כלה הוא איפור מעט יותר בולט ומושך את העין ממה שאת כנראה רגילה, ובוודאי שאינך רוצה להיראות ביום חתונתך כבעוד יום רגיל.
  • סגנון האיפור – על אף כל הנאמר בנקודה האחרונה, כמובן שלכל אחת יש את תווי הפנים שלה. יש בנות שתווי הפנים שלהן עדינים יותר ולכן איפור בולט מידי ו"כבד" יהיה מוחצן ולא ראוי. לכן רצוי להתאפר טבעי יותר, אך כמובן להדגיש את הנתונים הקיימים ולהבליט. לבעלות הפנים המעט מחוספסות יתאים איפור מעושן בצבעים השונים.
  • שילוב נכון של צבעים ורמת איפור – מאפרת מקצועית ומנוסה תדע להתאים לכל כלה את הצבעים המתאימים לעור הפנים שלה. לבהירות העור למשל יכול להתאים איפור בגוונים כהים בכל הצבעים ולכהות העור איפור בהיר וחי יותר. בנוסף, סוגי העור שלנו שונים כמו למשל עור שמנוני ועור יבש, ולפיכך יש להתאים את המייק אפ והקונסילר לסוג העור.

לפרטים והזמנות

מלאי פרטים ואחזור אליך, או חייגי - מירי: 054-3032272

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all